UAB Inova Experts buvo įkurta 2009 m. lapkričio mėnesį. Tai – bendrovė, teikianti buhalterinės apskaitos tvarkymo paslaugas ir konsultacijas mokesčių klausimais bendrovėms ir individualiems asmenims Lietuvoje ir užsienyje.

Inova Experts siūlo platų spektrą paslaugų, tokių kaip buhalterinė apskaita, atlyginimų skaičiavimas, finansinių ataskaitų ir ataskaitų vadovams rengimas, konsultacijas mokesčių klausimais bei pagalbinės verslo paslaugos.

Dėmesys klientui, pabrėžtinai aukštos kokybės aptarnavimas ir rūpinimasis nuolatiniu darbuotojų profesiniu tobulėjimu yra mūsų veiklos pagrindas. Inova Experts darbuotojai turi universalią patirtį, užtikrinančią aukštos kokybės paslaugas Jums ir Jūsų verslui. Klientų saugumui savo veiklą esame apsidraudę  profesinės civilinės atsakomybės draudimu.

Klientų patogumui Inova Experts teikia paslaugas ne tik lietuvių, bet ir anglų bei rusų kalbomis. Mes naudojame Rivilė apskaitos programą. Siekdami patenkinti mūsų klientų reikalavimus, galime dirbti ir su jūsų nurodytomis programomis.

Inova Experts yra Norvegijos Lietuvos Prekybos Rūmų narė ir skatina verslo tarp Lietuvos ir Norvegijos bei kitų užsienio šalių augimą. Mes didžiuojamės būdami Norvegijos Lietuvos Prekybos rūmų buhalterinės apskaitos bendrove.

Didžiuodamiesi pranešame, kad jau atidarytas naujas Inova Experts filialas Klaipėdos apskrityje. Naujas filialas aptarnaus vakarų Lietuvos regione esančius klientus, siūlydamas  aukštos kokybės paslaugas, kurių dėka Inova Experts tapo gerai vertinama klientų.

Member firm of Clarkson Hyde Global

Clarkson Hyde Global

Esame pasaulinės finansininkų, auditorių, mokesčių specialistų ir verslo konsultantų kompanijos „Clarkson Hyde Global“ nariai ir dirbame su mažomis bei vidutinėmis įmonėmis visame pasaulyje, padėdami joms siekti savo tikslų.

Naujų rinkų, užsakovų ir tiekėjų užsienyje ieškančias verslo įmones konsultuojame vietinės jurisdikcijos ir visais finansų bei mokesčių reguliavimo klausimais, padedame užmegzti verslo ryšius, pasiūlydami efektyvią alternatyvą didelėms konstultacinėms bendrovėms.

Bendradarbiaudami su „Clarkson Hyde Global“ įgyjate aukščiausio lygio profesionalų partnerystę, kurių vieningos pajėgos padeda sklandžiai plėtoti jūsų verslą. Ne mažiau svarbu, kad mūsų nariai – nepriklausomi specialistai, gerai suvokiantys nuosavo verslo eigos ir vystymo keliamus reikalavimus.

„Clarkson Hyde Global“ nariai – nepriklausomi konsultantai, atitinkantys griežtus profesinius kriterijus finansų, audito ir mokesčių reguliavimo srityse, kurių veiklą atidžiai stebi įmonės valdyba. Be to, juos visus vienija esminis principas teikti veiksmingas ir novatoriškas konsultacijas, kurios remiasi giliu komerciniu jūsų veiklos išmanymu – o tai yra nepaprastai svarbu, norint padėti savo klientams iškilti tarptautinėje rinkoje.

Jei norite sužinoti daugiau informacijos apie mūsų bendrovę ir teikiamas paslaugas, susisiekite su mumis.