Mūsų patyrusių darbuotojų komanda yra susipažinusi su Lietuvos ir tarptautiniais apskaitos standartais bei pasiruošusi ne tik suteikti kasdienes apskaitos paslaugas, bet taip pat pasiūlyti ar rasti pratktinį įvarių susijusių klausimų sprendimą.

Finansinė apskaita

Vedame finansinę apskaitą, vadovaudamiesi Lietuvos ir (ar) tarptautinių apskaitos standartų reikalavimais bei verslo apskaitos standartais. Rengiame preliminarias ir metines finansines ataskaitas pagal aukščiau nurodytus standartus uždarosioms akcinėms bendrovėms, filialams, atstovybėms, laikinai įkurtoms bendrovėms, advokatų kontoroms, individualiems klientams, visuomeninėms institucijoms ir t.t.

Darbo užmokesčio apskaita

Apskaičiuojame darbuotojų atlyginimus, gyventojų pajamų ir socialinio draudimo mokesčius. Užpildome ir teikiame gyventojų pajamų mokesčio deklaracijas, socialinio draudimo mokesčių ataskaitas.

Finansinės ataskaitos

Pagal įstatymų reikalavimus rengiame ataskaitas vadovybei ir akcininkams (balansą, pelno ir nuostolio ataskaitą) ir kitas ataskaitas pagal kliento nurodytą formą ir kliento pageidaujama kalba.

Papildomos buhalterinės apskaitos paslaugos

Savo klientams teikiame papildomas buhalterinės apskaitos paslaugas:

  • apskaitos dokumentų atsiėmimas iš kliento biuro;
  • kliento mokėjimų pavedimų paruošimas ir pateikimas bankui tiesiogiai arba per internetinę bankininkystę;
  • kliento pardavimo sąskaitų išrašymas;
  • reprezentacinių sąnaudų ir kitų aktų paruošimas.

Papildomos finansinio konsultavimo paslaugos

Ataskaitos  vadovams

Rengiame atitinkamas ataskaitas vadovybei ir akcininkams jų pasirinkta forma ir kalba.

Finansų kontrolė

Konsultuojame vidinės kontrolės ir buhalterinės apskaitos sistemos klausimais. Turėdami akcininkų, vadovų ar investuotojų įgaliojimą, peržiūrime konsoliduotas finansines ataskaitas, metinius finansinius rezultatus, skaičiuojame ir deklaruojame mokesčius.

Įmonės sekretoriatas

Galime jūsų bendrovei teikti naudojimosi registracijos adresu paslaugas, padėti  bendradarbiauti su Registrų centru bei teikti konsultacijas visais kitais bendrovės įstatymų nustatytais klausimais.

Jei norite sužinoti daugiau informacijos apie įmonių apskaitos ir finansinio konsultavimo paslaugas susisiekite su mumis.